Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 7 квітня.
На розгляд винесли питання Про внесення змін у штатний розпис комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №2 Луцької міської ради».
Як розповів міський голова Ігор Поліщук, ідеться про збереження секції греко-римської боротьби, яка діяла на базі спортивної школи «Юний динамівець».
«Ми забираємо штатні одиниці зі спортивної школи «Юний динамівець», аби зберегти секцію греко-римської боротьби. На жаль, спортивна школа розформовується і для того, щоб зберегти цю секцію, аби тренери не залишилися без роботи, ми забираємо їх у нашу спортивну школу №2», – пояснив він.
Під час одного з наступних виконавчих комітетів буде розглядатися також питання про збереження секції велоспорту.
Натомість секцію дзюдо вдалося перевести в спортивну школу «Колос».
Ольга ШЕРШЕНЬ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Реклама
Comments
0 comments